Soyou.sk

Luci Original
Kliknutím zväčšíte

Luci Original

Kategória SOLÁRNE SVETLO / LUCI
Farba biele svetlo
Nabíjanie solárne
Skladom

Lampička Luci Orginal je vhodná na vonkajšie i vnútorné použitie, či už pre domácu výzdobu alebo oslavy. Luci Orginal funguje na solárny pohon. Svieti bielym svetlom. Jednoduché fungovanie: nafúknete, zapnete a svietite. Luci Orginal je nafukovacia, vodotesná lampička, dokonca pláva a má multifunkčné využitie (v prípade výpadku energie, pri posedení na terase, pri výmene kolesa na aute a mnoho iných). Jednoducho dokonalý produkt pre každého.

Vlastnosti Luci Orginal:

  • biele svetlo
  • ľahká váha
  • vodotesná lampička
  • plavá vo vode
  • skvelý relax
  • solárny zdroj energie

Luci má tri hlavné zložky, vďaka ktorým funguje: (1) solárny panel, ktorý zachytí fotóny zo slnečného žiarenia alebo umelého svetla; (2) nabíjacia interná batéria, ktorá uchováva jej silu; a (3) LED žiarovky, ktoré produkujú svetlo.

AKO SA NABÍJA A SVIETI?: Luci sa nabíja, keď stojí na svetle. Pri priamom slnečnom svetle sa Luci plne nabije za 8 hodín. Nabíja sa, aj keď je vonku oblačno, ale to bude trvať dlhšie. Ak chcete nabiť Luci pod umelým osvetlením, umiestniť solárny panel v blízkosti žiarovky - ale nie tak blízko, že sa stane príliš horúca. Nabíjanie pod umelým svetlom bude trvať určite dlhšie ako 8 hodín. Ak je Luci na najnižšom nastavení svetla poskytuje svetlo až do 12 hodín po plnom nabití.

20,90€

kto sme

V prípade Vášho záujmu o ponúkané produkty nás kontaktujte:

email: obchod@soyou.sk

Novinky e-mailom