Soyou.sk

Luci Aura
Kliknutím zväčšíte

Luci Aura

Kategória SOLÁRNE SVETLO / LUCI
Farba multi color
Nabíjanie solárna
Skladom

Lampička Luci Aura je vhodná na vonkajšie i vnútorné použitie, či už pre domácu výzdobu alebo oslavy. Luci Aura funguje na solárny pohon. Svieti siedmimi žiarivými farbami plus v klasickej bielej. Jednoduché fungovanie: nafúknete, zapnete a svietite. Luci Aura je nafukovacia, vodotesná a dokonca pláva. Nastavte ju na bicykli ako dúha alebo sa vykúpať v žiare svojho obľúbeného odtieňa v bazéne s lampičkou Luci Aura. Jednoducho dokonalý produkt pre každého.

Vlastnosti Luci Aura:

  • sedem farieb plus biela (all in one) 
  • ľahká váha
  • vodotesná lampička 
  • plavá vo vode 
  • skvelý relax
  • solárny zdroj energie


Luci má tri hlavné zložky, vďaka ktorým funguje: (1) solárny panel, ktorý zachytí fotóny zo slnečného žiarenia alebo umelého svetla; (2) nabíjacia interná batéria, ktorá uchováva jej silu; a (3) LED žiarovky, ktoré produkujú svetlo.

AKO SA NABÍJA A SVIETI?: Luci sa nabíja, keď stojí na svetle. Pri priamom slnečnom svetle sa Luci plne nabije za 8 hodín. Nabíja sa, aj keď je vonku oblačno, ale to bude trvať dlhšie. Ak chcete nabiť Luci pod umelým osvetlením, umiestniť solárny panel v blízkosti žiarovky - ale nie tak blízko, že sa stane príliš horúca. Nabíjanie pod umelým svetlom bude trvať určite dlhšie ako 8 hodín.  Ak je Luci na najnižšom nastavení svetla poskytuje svetlo až do 12 hodín po plnom nabití.

 

 

27,90€

kto sme

V prípade Vášho záujmu o ponúkané produkty nás kontaktujte:

email: obchod@soyou.sk

Novinky e-mailom